Sprzęt

Najważniejsza jest satysfakcja klienta, dlatego warto wcześniej zapoznać się z naszymi możliwościami. Zobaczyć przykładowe produkcje, by potem określić swoje oczekiwania.

Sprzęt fotograficzny:

  • Aparat NikonD300 oraz Nikon D7100
  • bardzo jasne obiektywy Nikkor AF-S 17-55 f:2.8, NIKKOR AF-S 70-200 mm VR f/2.8 i Nikon 85mm f/1.4 D

Pracujemy na profesjonalnych kamerach cyfrowych 3CCD – Sony HVR-Z7 umożliwiających zapis w formatach HDV, DVCAM, DV, w 50i / 60i (PAL/NTSC) w SD lub HD oraz pozwalających na filmowanie w ekstremalnych warunkach oświetleniowych. Rejestracja kamerą Sony HVR-Z7 w HD (Hight Definition Video) oraz rejestracji dźwięku przy pomocy dodatkowego mikrofonu nakamerowego, oraz zestawu bezprzewodowego firmy Sennheiser rejestrującego dźwięk wprost z głośników (np. kościelnych) oraz bezpośrenio z miksera zespołu muzycznego – doskonała jakość dźwięku. Wysokiej jakości zapis w formacie 16:9. Czyli dźwiek rejestrowany jest jednoczesnie z dwóch źródeł (dwa oddzielne kanały). Kamera jest idealna w każdym poważniejszym zastosowania, może być wykorzystywana w filmach dokumentalnych, ale również w takich usługach jak: videofilmowanie studniówki lub wideofilmowanie ślubu. Krótkim zdaniem: jest to marzenie każdego profesjonalnego kamerzysty.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, świadczymy usługi wideofilmowe i fotgraficzne na najwyższym poziomie-nigdy nie zawiedliśmy.